Aleksander Fronczek

TweetStats – mikro google analytics dla mikro bloga.

In social media on 10 kwietnia 2009 at 22:29

Ciekawą funkcję dla użytkowników Twittera proponuje portal  TweetStats

tweetstats

Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy wpisać nick z Twittera w polu „Enter Your Twitter Username” i kliknąć na „Graph My Twitts”. Po chwili ukazują się nam wykresy pokazujące częstotliwość naszego działania na Twitterze m.in. w jakie dni i w jakich godzinach piszemy itp.

twitstats2
Z jednej strony ciekawostka, z drugiej takie mini google analytics które pozwala nam sprawdzić jak wykorzystujemy swój czas i kiedy najwięcej korzystamy z Twittera.  Portal pozwala na wprowadzenie loginu innego Twitterowicza, przez co możemy sprawdzić kiedy ta osoba jest najczęściej aktywna.

Reklamy
  1. Czasem chciałoby, żeby tych wszystkich modnych serwisów było trochę mniej. Wykop, blip, flaker, twitter, facebook, myspace, grono, nasza klasa. Zaraz zabraknie mi czasu na spotkania ze znajomymi w realu. 🙂

  2. jeszcze polecam linkedin.com 😉 sposobem na problem z nadmiarem portali jest laczenie ich w pewnym sensie np poprzez serwisy ktore pozwalaja wpisac jeden status i umiescic go na kilku portalach a te portale mozna polaczyc z jeszcze innymi i w ten sposob zaoszczedzic czasu na pisanie, na czytanie niestety nie ma rozwiazania trzeba wejsc na stronke albo do jakiegos tweetdeck i czytac.

  3. Można się jeszcze lansować na goldenline, jak ma się czym pochwalić oczywiście. A co do czytania, to… i tak wiadomo, że wszystkim zależy, żeby ich czytano, a nie koniecznie mają ochotę robić to z wypocinami innych. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: